loader image
Seçenekler ve Modüller Yükleniyor...
Lütfen Bekleyiniz
Alım-Satım-Pazaryeri Açıldı!

Alaplı (Zonguldak) PlayStation Ps3 Ps4 Ps5 Özel Yazılım Oyun Yükleme

(10.746 YORUM)

 • SERVİS NOKTASI DURUMU

  Bu konumdan servis merkezine Ücretsiz Kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Ücretsiz Kargo koşulları ve diğer detaylar için TIKLAYINIZ.

  *CİHAZ SEÇİMİ

  DİKKAT : Bu bölüm sadece PlayStation özel sistem yazılımı ve oyun yükleme işlemleri içindir. PlayStation ve diğer marka cihazların tamiri, Kol (Gamepad Controller, Dualshock-Sense) tamir işlemleri için BURADAN veya ilgili menüden Şehir seçimi yaparak devam ediniz.

  [Sizinle birlikte (6) kişi daha şu an bu konumda işlem yapıyor.]

  *PS3 İŞLEM SEÇİMİNİZ?

  DİKKAT : PlayStation3 PS3 Cihazlarda model (Fat, Slim, SüperSlim) ve sistem yazılımı versiyonu (4.86 vb) farkı olmadan tamamına özel sistem yazılımı yüklenebilmektedir.

  • Seçimlerinize bağlı olarak fiyat hesaplaması ayrıca yapılacaktır.
  • 150 ₺
  • Seçimlerinize bağlı olarak fiyat hesaplaması ayrıca yapılacaktır.

  *PS4 İŞLEM SEÇİMİNİZ?

  DİKKAT : PlayStation4 PS4 Cihazların mevcut sistem yazılım versiyonu en fazla 9.00 veya daha altı olmak kaydı ile model (Fat, Slim, Pro) farkı olmadan tamamına özel sistem yazılımı yüklenebilmektedir. (Yeni özel yazılım 2-4 GB USB Flash Bellek ile çalışmaktadır. Verilen fiyata USB Flash Bellek dahildir.) 9.00'dan daha yüksek versiyona sahip cihazı olan kullanıcılarımız, yeni gelen sistem güncellemelerini yapmadan mevcut versiyonlarını koruyarak o versiyonun özelleştirilmesini bekleyebilirler. Özelleştirilebilen yüksek versiyonlar çıktıkça bu bölüm sürekli güncellenecektir. Takipte kalmanızı rica ederiz.

  • PS4 Sistem Versiyon Bilgisi Nasıl Öğrenilir?

  Ana ekranın bir üst kısmına gelerek sırası ile AYARLAR / SİSTEM / SİSTEM BİLGİLERİ bölümünden Sistem Yazılımı ( Örnek : 5.01) bilgilerine ulaşabilirsiniz.

  • Seçimlerinize bağlı olarak fiyat hesaplaması ayrıca yapılacaktır.
  • 200 ₺
  • Seçimlerinize bağlı olarak fiyat hesaplaması ayrıca yapılacaktır.

  PS5 İŞLEM SEÇİMİNİZ?

  PS5 cihazlar için özel yazılım ve oyun geliştirme çalışmaları devam etmektedir. Güncel bilgi ve gelişmeler için takipte kalmanızı rica ederiz.

  ÖZEL SİSTEM YAZILIMI NEDİR? HANGİSİ YÜKLENİR?

  • CFW= Custom Firmware
  • HFW= Hybrid Firmware

  CFW (Multiman vb.) ile tüm sistem tamamı ile kontrol altına alınabilir ve özelleştirilebilir. Ancak tüm PS3 modellerine uyumlu değildir. Ayrıca oyunlar modlanmış kopya oyunlardır. Bazı oyunlarda Online oynama seçeneği olsa da PSN sunucularında BAN riski yüksektir. (Tavsiye etmiyoruz ve yüklemiyoruz)

  HFW (HEN vb.) ile sistemin bazı bölümleri özelleştirilebilir. Tüm PS3 modellerine yüklenebilir. Oyunlar orijinal olup PSN sunucularında BAN riski çok düşüktür. (Tavsiye edilen ve yüklenecek olan sistem)

  DETAYLAR : HFW yükleme işleminde cihaz tamamen sıfırlanarak özel yazılımlar yüklenir. Yükleme ve kullanım sonrası istenirse orijinal eski haline döndürülebilir. Özel sistem yazılımı yükleme sonrasında sistem versiyon güncellemesi gelse bile güncelleme yapılmamalıdır. Aksi takdirde cihaz eski orijinal sisteme geri dönecektir.

  Sadece oyun yüklemesi isteyen müşterilerimizin güncel HFW versiyon ve sistemine sahip olmaları gerekmektedir. Güncel olmayan HFW versiyonlarda çeşitli sorunlar yaşanacağından dolayı cihaz tekrar sıfırlanarak güncel HFW versiyonu kurularak işleme devam edilecektir. CFW sistemli olan cihazlar yine aynı şekilde tamamen sıfırlanarak HFW sistemi kurulacak ve oyunlar bu sisteme göre yüklenecektir.

  PS4 ÖZEL SİSTEM YAZILIMI NEDİR? HANGİSİ YÜKLENİR?

  PS4 sistemleri için birden çok özel sistem yazılımı bulunmaktadır. Bir çoğu daha yüksek ps4 sistem versiyonlarına dahi uygulanabilmektedir. Ancak bu yazılımlar çoğunlukla kararsız çalışmakta ve kullanıcılara çeşitli sorunlar yaşatmaktadır. Bu nedenle özel sistem yazılım tercihimiz her zaman kararlı ve stabil çalışan HFW= Hybrid Firmware olacaktır.

  • HFW= Hybrid Firmware

  DETAYLAR : HFW yükleme işleminde cihaz tamamen sıfırlanarak özel yazılımlar yüklenir. Yükleme ve kullanım sonrası istenirse sıfırlama veya güncelleme işlemi ile sistem orijinal eski haline döndürülebilir. (Sıfırlama veya güncelleme ile geri dönüş işlemi yapılırsa, orijinal güncel son sistem versiyonu yüklü olacağından dolayı mevcut özel versiyon sürümü tekrar yüklenemez.)

  Özel sistem yazılımı yükleme sonrasında sistem versiyon güncellemesi gelse bile güncelleme yapılmamalıdır. Aksi takdirde cihaz orijinal sisteme geri dönecektir.

  Sadece oyun yüklemesi isteyen müşterilerimizin güncel HFW versiyon ve sistemine sahip olmaları gerekmektedir. Güncel olmayan HFW versiyonlarda çeşitli sorunlar yaşanacağından dolayı cihaz tekrar sıfırlanarak güncel HFW versiyonu kurularak işleme devam edilecektir. Farklı özel yazılıma sahip olan cihazlar yine aynı şekilde tamamen sıfırlanarak HFW sistemi kurulacak ve oyunlar bu sisteme göre yüklenecektir.

  *PS3 HARDDİSK KAPASİTESİ SEÇİMİ?

  • Ps3 Harddik HDD (Depolama) Kapasitesi Nasıl Öğrenilir?

  Ana ekrandan sırası ile ilerleyiniz. AYARLAR / SİSTEM AYARLARI / SİSTEM BİLGİLERİ bölümünden kapasite bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bölümde göreceğiniz Örnek; Boş Alan 409 GB / 465 GB ifadeleri Harddiskinizin toplam 465 GB olduğunu - Kullanılabilir boş alanın 409 GB olduğunu ve yaklaşık olarak 56 GB alanın kullanıldığını göstermektedir.

  Harddiskler fabrika çıkışında 320 GB - 500 GB - 1 TB gibi ifadelerle satılmaktadır. Ancak bu değerler harddisk kullanımında tam olarak alınamamaktadır. Örnek olarak cihazınızda 465 GB olarak görünen HDD 500 GB tır. Seçimlerinizi bu örneklemeye göre yaklaşık değerler ile yapınız.

  • 200 ₺

  *PS4 HARDDİSK KAPASİTESİ SEÇİMİ?

  • Ps4 Harddik HDD (Depolama) Kapasitesi Nasıl Öğrenilir?

  Ana ekranın bir üst kısmına gelerek sırası ile ilerleyiniz. AYARLAR / DEPOLAMA / SİSTEM DEPOLAMA bölümünden kapasite bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu bölümde göreceğiniz Örnek; 408.5 GB vb. ifadeleri Harddiskinizin toplam 408.5 GB olduğunu - Örnek kullanılabilir boş alanın 103 GB vb. olduğunu ve hangi verilerin ne kadar alan kullandığını göstermektedir.

  Harddiskler fabrika çıkışında 320 GB - 500 GB - 1 TB gibi ifadelerle satılmaktadır. Ancak bu değerler harddisk kullanımında tam olarak alınamamaktadır. Örnek olarak cihazınızda 465 GB olarak görünen bir HDD (Depolama) aslında 500 GB tır. Seçimlerinizi bu örneklemeye göre yaklaşık değerler ile yapınız.

  • 250 ₺

  PS3 (HFW) OYUN SEÇİMİNİZ?

  DİKKAT : Oyun adet seçimini HDD kapasitenize göre yapınız. Aşağıdaki kategorilerde yer alan oyunlar, isimleri ve boyutları ile belirtilmiştir. Örnek olarak 80 GB bir Harddisk - GTA5 (20GB), NBA2K18 (9GB), FarCry4 (10GB), God of War Ascension (35GB) oyunlarını alabilir. Bu 4 oyun ortalama 74 GB yer kaplamaktadır. Kalan 6 GB veya bu değerlere yakın (5-10 GB) bir alanın sistemin akıcı çalışması, kullanıcı datası ve benzeri diğer sistem verileri için boş olarak bırakılması gerekmektedir.

  Aşağıdaki kategorilerde yer alan özel seriye sahip bazı oyunların PS3 HFW sistemine uyarlanmış son versiyonları seçiminize sunulmuştur. Örnek olarak Killzone 3 oyunu PS3 HFW sistemine uyarlanmış ve seçime sunulmuştur. Killzone 2 gibi bir önceki versiyon ve benzeri diğer seri oyunların eski-önceki-farklı versiyonlarını isterseniz aşağıdaki form alanından talep edebilirsiniz. Talep edeceğiniz önceki-eski-farklı versiyon veya listede olmayan diğer oyunların PS3 HFW sistemi için uyumluluğu kontrol edilerek tarafınıza bilgi verilecektir.

  Ayrıca; kategorilerde olmayan oyunlar PS3 versiyonu için artık üretilmiyor veya PS3 HFW sistemine henüz uyarlanmamış olabilir. PS3 HFW sistemine uyarlanan oyunlar güncel olarak listelere eklenmektedir.

  PS4 (HFW) OYUN SEÇİMİNİZ?

  DİKKAT : Oyun adet seçimini HDD kapasitenize göre yapınız. Aşağıdaki kategorilerde yer alan oyunlar, isimleri ve boyutları ile belirtilmiştir. Örnek olarak 500 GB bir Harddisk - GTA5 (42GB), NBA 2K21 (87GB), Far Cry New Dawn Deluxe Edition (25GB), God of War 3 Remastered (40GB) oyunlarını alabilir. Bu 4 oyun ortalama 194 GB yer kaplamaktadır. Kalan 306 GB için farklı oyunlar yüklenebilir. Ayrıca (5-10 GB) bir alanın sistemin akıcı çalışması, kullanıcı datası ve benzeri diğer sistem verileri için boş olarak bırakılması gerekmektedir.

  Aşağıdaki kategorilerde yer alan özel seriye sahip bazı oyunların PS4 HFW sistemine uyarlanmış son versiyonları seçiminize sunulmuştur. Örnek olarak Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered oyunu PS4 HFW sistemine uyarlanmış ve seçime sunulmuştur. Call of Duty Modern Warfare gibi bir önceki versiyon ve benzeri diğer seri oyunların eski-önceki-farklı versiyonlarını isterseniz aşağıdaki form alanından talep edebilirsiniz. Talep edeceğiniz önceki-eski-farklı versiyon veya listede olmayan diğer oyunların PS4 HFW sistemi için uyumluluğu kontrol edilerek tarafınıza bilgi verilecektir.

  Ayrıca; kategorilerde olmayan oyunlar PS4 versiyonu için artık üretilmiyor veya PS4 HFW sistemine henüz uyarlanmamış olabilir. PS4 HFW sistemine uyarlanan oyunlar güncel olarak listelere eklenmektedir.

  AKSİYON-MACERA-SAVAŞ OYUNLARI (PS3-HFW)

  AKSİYON-MACERA-SAVAŞ OYUNLARI (PS4-HFW)

  PLATFORM OYUNLARI (PS3-HFW)

  PLATFORM OYUNLARI (PS4-HFW)

  BULMACA-PUZZLE OYUNLARI (PS3-HFW)

  BULMACA-PUZZLE OYUNLARI (PS4-HFW)

  MÜZİK-SES OYUNLARI (PS3-HFW)

  MÜZİK-SES OYUNLARI (PS4-HFW)

  YARIŞ-SÜRÜŞ OYUNLARI (PS3-HFW)

  YARIŞ-SÜRÜŞ OYUNLARI (PS4-HFW)

  SPOR OYUNLARI (PS3-HFW)

  SPOR OYUNLARI (PS4-HFW)

  STRATEJİ OYUNLARI (PS3-HFW)

  STRATEJİ OYUNLARI (PS4-HFW)

  SİMÜLASYON OYUNLARI (PS3-HFW)

  SİMÜLASYON OYUNLARI (PS4-HFW)

  *SERVİS NOKTASI SEÇİMİ

  *ŞUBEYE TESLİM

  • Şube Adresi ve Harita Konumu İçin TIKLAYINIZ

  *ŞUBE ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR

  *KARGO İLE GÖNDERİM

  Bu konumdan servis merkezine Ücretsiz Kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Ücretsiz Kargo koşulları ve diğer detaylar için TIKLAYINIZ.

  *KURYE ALIMI VE TESLİMATI

  *ÖDEME TİPİ SEÇİMİ

  CİHAZ KİMLİĞİ (İsteğe Bağlı)

  Cihaz güvenliği için Seri Numarasını giriniz.

  SERVİS İŞLEM SÜRESİ

  Servis süremiz normal koşullarda ortalama 15 gündür. Servislerimize ulaşan tüm cihazlar profesyönel teknisyenlerimiz tarafından acele etmeden büyük bir titizlikle incelenerek işlemleri yapılmaktadır. Cihaz model-tipi ve kapasite durumuna göre servis süresi değişkenlik göstermekle beraber, servis yoğunluğu, oyun araştırması ve benzeri nedenler ile sürelerde azalma veya artma yaşanabilir.

   *SEÇİM TAMAMLANDI

  Şehir: